26.02.2007

Simülasyon Dünya Second Life'da Terör Başladı

Kendilerine Second Life Liberation Army (SLLA) diyen Second Life üyeleri simülasyon dünyadaki dükkanlara atom bombası yerleştirdi. Yaklaşık 4 milyon kişinin yaşadığı ve dükkanların gerçek para yaptığı Second Life ortamında terör eylemlerini gerçekleştiren SLLAnın manifestoları yayılmaya başladı.

SLLA Linden Labs tarafından yaratılan ve yürütülen Second Life’da 4 milyon kişiyi temsil edecek bir demokrasi istediklerini açıkladı. SLLA websitesinde “Otoriter bir hükümet gibi davranana Linden Labs için tek uygun cevap savaşmaktır.” diyor.

SLLA_001.jpg

slla-terror.jpg

Linden Labs tarafından terör olayları hakkında yayınlanan bu görsel Second Life’da bir sahne gösteriyor.

Etiketler

3 Yorum

  1. SLDEN KEREM

    HERKESE MERHABA.EVET SL DE TERÖR BAŞLADI ÖZELLİKLE SON ÇIKAN SLLA VE SLAT GRUPLARI.SLLA ANLATTIĞINIZ GİBİ. SLAT BELKİ BİLMEYEN ARKADAŞLAR İÇİN BİR ÖRGÜT KURULDU. HENÜZ FAZKA BİR BİLGİ YOK. FAKAT MEKANLARA GİRP BAZI MEKANLARA GİRP FARKLI İŞLEMLER YAPABİLİYORLAR.ŞİMDİLİK BİLİNENE BU.

  2. SL GIZLI GRUP

    SLLA Grubu terör değildir. Çünkü her ne kadar yaptıkları terör gibi olsa da amaçları kendilerini duyurmak ve amaçları için yaptıklarını göstermektir. Oysaki gündeme terör olarak düştü. Fakat öyle değil. Onlar sadce amaçlarına ulaşmak için bu gibi durumları yapıyorlar. Ayrıca son 1 haftadır her gün adalarımda ve arkadaşlarımın adasına sürekli bir animasyon koyuluyor. Ve bu animasyonları kaldırırmamıza rağmen yine başlıyor. Ve SLLA nın simgesinin altında SLLA DESTEKÇİLERİ YAZIYOR.

  3. Dorrian

    aRkadasım dooRu söLemiiss SLLA öRgütü ßir teroR diiLdiiiR !

Yorum Yaz