28.04.2008

'sakladığımızşeyler' İçin Katılım Çağrısı!

“İstanbul’daki sergiye dahil olun + bir görsel iletişim tasarımı bitirme projesine katkıda bulunun. sakladığımızşeyler. Sadece sakladığınız şeylerin fotoğrafını yollayın.

Elimizde tutmak, aklımızda saklamak, kaybolmaması için muhafaza etmek…

Serginin konusu ”SAKLAMAK”. Sergi katılımcıların yolladığı fotoğraflardan oluşacaktır. Projeye katılmak isteyen herkesin sakladığı nesne/nesnelerin fotoğrafını çekmesi ve caglacamcioglu@gmail.com adresine yollaması yeterlidir.

Sergide fotoğrafların yanı sıra onlara eşlik edecek metinler de yer alacağından projenin ‘blog’ kısmındaki sorulara da cevap vermenizi rica ediyorum.

Katılımınız için şimdiden teşekkür ederim. Sergide buluşmak üzere, Çağla Camcıoğlu”

SON KATILIM TARİHİ: Mayıs 7, 2008

Etiketler

, , ,

2 Yorum

 1. Dara Kılıçoğlu

  Çağla bence serginin tasarlanma sürecini de blog’a taşımalısın. Kendi adıma bunu takip etmek çok eğlenceli ve öğretici olurdu.

 2. barbunya

  Hello Dara,
  Ben blog’u acarken bunu sadece katilim cagrisi yapabilecegim bir alan olarak dusunmustum.O sebeble de sadece sergi metnine ve duyurulara yer verdim.Ayrica projenin bir web sitesi de olacak, bu site de her turlu asama ve katilimcilarin yolladiklari fotograflar da yer alacak.Bir de isleri sergi gerceklesmeden yayinlamak istemedim.
  Yollayacagin fotografi da heycanla bekliyorum:)
  Ilgi, alakan ve dugumkume de yaptigin duyuru icin cok tesekkur ederim..

Yorum Yaz