29.01.2007

Prada ve LG Tamamiyle Dokunmatik Ekran Cep Telefonu Çıkardı

“Avant-garde tasarım ile cep telefonu birleşti” diyor basın bülteninde Prada ve LG Elektronik. LG Türkiye’de monitörleriden, bilgisayarlarından, ve cep telefonlarından bilinen Kore’li bir elektronik üreticisi. LGnin ünlü moda evi Prada ile cep telefonu markası yaratmak için birleşmeleri hem moda da öncü akımları takip eden hem de teknolojide yenilikleri kullanmaya hevesli bir tüketici kitlesinin habercisi. Prada ve LG iPhone duyurusu ile aynı zamanlarda bu duyuruyu yaparak hali hazırda şık cep telefonu-bilgisayar akımıyla uyarılmış kitlelerin aklına girmeye çalışıyorlar.

Prada-LG cep telefonunun kapasitörle çalışan dokunmatik ekranı var. Ayrıca mp3, Flash, PDF, video gibi bir çok temel medya tiplerini kullanabiliyorsunuz. iPhone’a göre oldukça sönük bu basın bülteninde ancak üzerinde Prada yazan bir telefon görebiliyoruz. Son bir iki yıldır cep telefonu pazarı başka endüstrilerden bir çok şirketin iştahını kabartıyor. Yakında gelmesi beklenen Google telefon bu endüstri ve pazar karışmasının en önemli göstergesi.

Prada LG iPhone

Prada LG basın bülteninde gösterilen telefon iPhone’a benzerliğiyle dikkat çekiyor.

Cep Telefonu Endüstrisi

Cep telefonu pazarı oyun konsolu, dijital kamera, mp3 çalar, ve PC pazarının toplamından daha büyük.

iPhone hakkına yeni haberler için iphone etiketli bağları takip edin

GÜNCELLEME: iPhone satışa çıktı. New York Apple Dükkanı önündeki uzun iPhone kuyruğundan canlı canlı fotoğraflar ve videolar çektik.

Etiketler

Geri beslemeler (Trackback)

Trackback Adresi
  1. düğümküme » Bugün Satışa Çıkacak iPhone İçinHer Yerde Uzun Kuyruk

2 Yorum

  1. ufuk

    Prada nın ki şekil olarak iPhone’ dan çok geride..özellik olartak bilmiyorum ama iPhone’ daha güzel kesinlikle…

  2. aleynanur

    başka şeyler de olabilirdi yanni şimdi

Yorum Yaz