13.11.2006

Huseyin Caglayan'ın yeni koleksiyonu altında yatanlar nedir?

Daha önce yazdığımız Huseyin Caglayan’ın 2007 sonbahar/yaz koleksiyonunda modellerin üzerinde kendi kendilerine kıvrılan, açılan, kapanan, katlanan animatronic couture kıyafetler görmüştük. Bu kiyafetlerin altında yatan sistemler nedir diye merak ediyorduk. Geçenlerde bu defilenin kamera arkası görüntüleri ve bu kıyafetlerin nasıl yapıldığına dair fotoğraflar ve 20 dakikalık bir video yayınlandı. Bu görsellerden Caglayan’in Londra stüdyosunda koleksiyonun üretim sürecini, 2 ve 3 boyutlu çizimleri, tasarlanan işlemleri, ve elektronik devrelerin nasıl kıyafetlere bağlandığını görebilirsiniz.

caglayan işlemleri

Etiketler

, , ,

Geri beslemeler (Trackback)

Trackback Adresi
 1. düğümküme » Blog Archive » 2006′nın en ilgi gören 10 yazısı
 2. düğümküme » Blog Archive » 2006 yılının en ilgi gören 10 yazısı
 3. Düğümküme » Hüseyin Çağlayan’ın Lazerli Koleksiyonu

10 Yorum

 1. ALEV

  Huseyin Calayan in mazasini adresini isterim,tesekurler.

 2. ALEV

  can you tall me the adress shop Huseyin Calayan in London ,thank you.

 3. Gökdeniz

  Sevgili Hüseyin ÇAĞLAYAN,Tasarlamış olduğu kıyafetlere teknolojiyide uyarlamasıyla tasarımda bir deha olduğunu moda dünyasına defilesiyle kanıtlamıştır.Yaptığı defilelerin hepsinden güzel sonuçlar çıktığını görüyoruz.Ondaki duygu tasarımlarına ilerleyen dönemde yansıyacağına inanıyorum.İ.S.A öğrencisi olarak kendisini bu Tanrısal başarısından dolayı kutluyorum.ben de onunla modanın ruhunu onla giymeyi arzuluyorum.

 4. cihan

  merhaba ben cihan arslan moda tasarımcısı adayıyım hüseyin çağlayanın mail adresini verebilirmisiniz

 5. burcu

  hüseyin çağlayanın istanbulda mağazası var mı? 2007 ilkbahar-yaz koleksiyonu Bazaar dergisinin nisan sayısındaydı.orda kullanılan bantlı ve tokalı açık ayakkabıları nerden bulabilirim?

 6. pervin

  Merhaba’
  Ben Pervin.Tekstil tasarim mezunuyum.Huseyin Caglayanin mail adresini veya calistigi ofisinin adresini almam mumkun mu?

 7. onur gunduz

  şaka gibi resmen

 8. Zoban

  Hüseyin su siralar cok mesgul arkadaslar, kendisini rahat birakin.

 9. beyzanur

  tanrının yarattığı ender insanlardan biri bu başarının devamını diliyorum sizi kendime hayat ışığı olarak alıyorum sizin gibi düşünerek üretmeye gayret gösteriyorum sevgilerimle

 10. sinem

  benın ıcmımarlık ogrencısıyım projem huseyın caglayın evını ve calısma ortamını yapıcam buyuzden huseyın caylayana ulasmam lazım lutfen bana gerı donun en kısa zamanda

Yorum Yaz