11.07.2009

Bu İşlem Veri Kaybına Neden Olabilir

2000lerin başında ucantekme.com adında bir site yapardık, daha bloglar yaygınlaşmamışken. Uçantekme’de bazen sadece anahtar kelimelerden oluşan cümlesiz yazılar yazardım, bir tür edebiyat, artık edebiyat. Şimdi 2009un ortası, onlardan bir tane daha yazıyorum.

kelime, yine, şahit, altyazı, var, gelen, var, dar, bir, taraf, o, yan, hayal, gelir, bir, tek, yek, gibi, olur, ta, iç, de, hat, nasıl, da, olsa, bulgu, düğüm, tahmin, küme, ispat, gelebilenlerden, giderayak, oynatamadıklarımız, veya, katlanamadıklarımız, tabiyet, önde, oyla, boyla, en, üst, kurul, alt, kim, kimlik, din, islam, mahrum, kime, niyet, neye, kısmet, para, anal, kimlik, yitik, temel, tik, lik, lehine, rahim, bekle, kıs, kas, kısık, kasık, latin, şili, şehit, şeriyat, düş, kalk, düşe, çal, mal, at, kat, yat, para, al, mal, sat, zum, yap, gel, geri, ver, vere, dur, yandan, önden, arkadan, ters, mers, sepetle, sere, serpe, ver, daha, ver, bekle, ver, al, ver, kaydet, parket, market, niş, nihayet, gelebilirsen, terabaytlara, yanından, kayabilirsen, otobaytlara, buradan, açık, görüntülenebilirsen, sen, kesinleştirebilirsem, ben, üst, kurul, alt, kimlik, kibar, din, lütfen, bak, kas, kısık, zor, olan, zor, formül, budur, olur, evet, hayır, budur, durur, kibar, kurur, kudur, korur, bu, sürümden, kazan, halime, hamile, tapan, tabandan, başlayan, hareket, ses, siz, biz, kim, kimiz, verir, veriştirir, sev, seviştir, yer, imkan, varsa, veriştir, yaz, dur, tekrar, dur, et, dur, tekrar, et, dur.

Etiketler

,

3 Yorum

 1. Selofan

  buna benzer bir şeyi zamanında yazmışım gibi geldi. mutlu oldum.

  http://calarzaman.blogspot.com/2008/11/d-zey-li-i-li-ki.html

 2. Ali Miharbi

  etiket, sözcük, rastgele, sürreel, otomatik, otomatizm, bilinç, bilinçaltı, doğaçlama, caz, pollock, maço, akış, akı, yumurta, rafadan, açlık, açıklık, zormuş, yahu

 3. onur köse

  fransız bir yazar vardı, bu akımın ilk öncülerinden. kendisinin bu şekilde yazılmış bir kitabı var orta kalınlıkta. zamanında bir solukta okumuştum ama ne yazarın ne de kitabın adını hatırlayabildim.

Yorum Yaz