05.11.2008

Amber'08 Başlıyor

İnter-pasif persona konulu bu seneki Amber sanat ve teknoloji festivalinin başlamasına 48 saatten az bir süre kaldı. (Eğer halen amber duyuru listesine katılmadı iseniz festival websitesinden bunu yapabilirsiniz.) Bu seneki festival katılımcıları listesi şöyle: Alexa Wright, Barbara Musil, Bojana Kunst, CIANT, Clara Boj & Diego Diaz, Compagnia TPO, Confipop, Dardex-Mort2Faim art group, Diffus Design, Djeff Regottaz, Emrah Kavlak, Geska Helena Andersson & Robert Brecevic, Harco Haagsma, Immediate Project, Janez Janša & Janez Janša & Janez Janša, Jeldrik Schmuch & Ulrike Gollner, Kim ki o, Krists Pudzens, Loïc Horellou, Luka Frelih, Markus Kison, Mathias Fuchs, Mladen Dolar, Mustafa Bağdatlı & Osman Koç & Salih Alp Tugan, Palindrome, Paul Sermon, Robert Pfaller, Sidabitball, Sublime Porte, Umut Tasa, Umut Özbay, Zeynep Gündüz, Bastien Vacherand, Cem Uzunoğlu, Christophe Martin, Clara Boj & Diego Diaz, Dardex-Mort2Faim Art Group, Djeff Regottaz, Emrah Kavlak, Kostas Moschos & Mariela Nestora, Loïc Horellou, Lois Roussillon, Mustafa Bağdatlı & Osman Koç & Salih Alp Tugan, Pascal Silondi, Paul Destieu, Pierrick Thébault, Stéphane Kyles, Tolga Özuygur.

Festival programına gelince öncelikle açılış kokteylinin Cuma günü saat 18:00′de Sümerbank binasında olduğunu ve bütün Düğümküme okuyucularının davetli olduğunu belirtmekte fayda var.

Sunumlar

amber’08′de yer alan sanatçılar eski ve yeni işleri üzerine konuşmak için her gün Sümerbank binasında olacaklar.

7 Kasım Cuma
16:00 Alexa Wright
17:00 Geska Helena Andersson

9 Kasım Pazar
16:00 Harco Haagsma
17:00 Krists Pudzens

10 Kasım Pazartesi
16:00 Mutlu Binark
17:00 Markus Kison

11 Kasım Salı
16:00 Emrah Kavlak

12 Kasım Çarşamba
17:00 M2F CREATIONS Collectif Dardex- Mort2Faim

13 Kasım Perşembe
16:00 Clara Boj
17:00 Osman Koc + Salih Alp Tugan

14 Kasım Cuma
16:00 Luka Frelih
17:00 Paul Sermon

15 Kasım Cumartesi
16:00 Umut Ozbay

Performanslar

(bu programların detayları için amber’08 websitesine bakabilirsiniz.)

Golem -geliştirme sürecinde gösterim-
Japon Bahçesi
Kostüm Koreografi – Dinamik Desenler
Reaktif Bedenler
Oklo Fenomeni

Atölyeler

(bu programların detayları için amber’08 websitesine bakabilirsiniz.)

Çip Müziği
Dansta Hareket İzleme
Dinamik Desenler
Reaktif Bedenler
Filmi Ara*
MoCap – Hareket yakalama

Gamerz

(bu programların detayları için amber’08 websitesine bakabilirsiniz.)

8-Bit Ayna
Biz Sanat Değil Terörizm Yapıyoruz
Cyporn
Doom gibi
EC-101
En Sevdiğim Manzara
Göbek Dansı Seti
Hiper Olimpiyat
Jeton Atın
K.O
Kamp Alanı
Kent Geçirmez
Melez Oyun Alanı
Psikoz Odası
Shout ‘Em Up
Taş-Kağıt-Makas
Tchouri
Uçan Beden
Webulmaca
Yüz Üreteci

Etiketler

Yorum Yaz